Mobilní domy jsou elegantní řešení vlastního bydlení

Každý z nás touží po vlastním bydlení, ale ne každý si ho může dovolit. Platit vysoký nájem v malém bytě, kde navíc máte nepříjemné a otravné sousedy je opravdu, to nechce opravdu nikdo z nás. Spousta lidí se proto rozhodne koupit si svůj vlastní byt v menším bytovém domě, nebo se rozhodnou postavit si svůj vlastní vysněný dům. Jenže při zjištění dnešních cen pozemků a především pak stavebního materiálu, které letí stále výš a výš, se mnohým z nich udělá mdlo. Jedním řešením by mohla být koupě dvougeneračního domku a bydlení s rodiči, což ale nese i svá negativa. Tím druhým řešením, úspornějším, je koupě vlastního mobilního domu v Praze.

Mobilní domy

Mobilheimy mají především tu výhodu, že bydlíte hned. Z katalogu nebo na pobočce si vyberete dům který se vám líbí a který vám vyhovuje a jednoduše ho koupíte, nečekáte na to, až se dům postaví. Vybírat můžete z nových, ale i použitých domů. Cena mobilních domů je samozřejmě mnohem nižší, než je cena klasického domu. Cena se pak odvíjí především od velikosti domu. V nabídce je široké spektrum domů, například malé dvoupokojové domky, nebo naopak velké čtyřpokojové domy. Můžete si vybrat menší, použitý mobilní domek, který využijete třeba jako chatu, jehož cena se pohybuje kolem 200 000 Kč.

Mobilní dům

Nebo si radši koupíte rodinný domek se čtyřmi pokoji? Všechny mobilní domy mají kvalitní ocelový podvozek.. Můžete si sami vybrat, jestli chcete dům vybavený nebo nevybavený. Naše mobilní domy jsou celoroční a lze je zkolaudovat, protože splňují stavební zákon. Pokud tedy toužíte po vlastním bydlení, ale nechcete a nebo nemůžete investovat větší částky, pak jsou mobilní domy tou správnou cestou. Koupí mobilního domu získáte vlastní bydlení a soukromí za přijatelnou cenu. Splňte si sen a vyberte si luxusní bydlení, které díky všem svým výhodám předčí i vaše představy.