Vyzrajte na sexuální dobrodružství i jinak


Na téma ženského poprsí se mezi muži diskutuje velmi živě, a se stejným zaujetím se probírá i ženská vagína. Má to logiku, protože jsou to dva nejvýraznější sexuální prvky na ženském těle, ale jestliže se zapomíná na další erotogenní body, zbytečně se ochuzujete o vzájemnou rozkoš. Dosáhnout ženského orgasmu lze totiž i jinak, laskáním jiného místa na těle.

Ženský pupík

Na Internetu lze nalézt inspirativní videa, kde si žena dráždí svými prsty pupík, a dosahuje maximálního vzrušení a orgasmu. Pupík patří mezi nejsilnější erotogenní zóny, a tak toho využijte k vašemu prospěchu. Mimochodem, totéž platí i pro muže, a ženy, které to ví, mohou u svých partnerů takto posilovat tvorbu testosteronu a mimořádně silnou ejakulaci.

krása ženského těla

Chodidla

Domníváte se, že se reflexní masáže provádí na chodidlech náhodou, a že bychom našli i lepší místa na těle pro tuto techniku? Nenašli! Na chodidlech je nejvíce nervových vláken a každé z nich je propojeno s některým z orgánů či částí těla. Jemné masírování chodidel v rámci předehry nebo při samotném sexu zvyšuje požitek ze samotného aktu a mužům se tímto způsobem navyšuje i hladina testosteronu. Mnoho mužů také líbá chodidla a laská je jazykem a pro některé z nich je vzrušující i jejich vůně.

ženský pupík

Když se zrovna nedaří

V životě nastávají okamžiky, kdy bychom rádi dosáhli jistého uspokojení, a to nejen v sexu, ale prostě to nejde. Přichází na řadu únava, oslabený imunitní systém anebo stres. Zejména stres se podílí na tom, že ochabuje zájem o sex a spolu s ním i erekce. A bez erekce jste v sexu nepoužitelní.

Chceme vám tím jen naznačit, abyste ihned poté, co taková situace nastane, nespěchali s nákupem Viagry s cenou bez receptu, ale obrátili se na zdravější jídelníček a adaptogenní přírodní bylinky, s nimiž pozvednete hladinu testosteronu a zabrzdíte produkci stresových hormonů. Do rodiny adaptogenů patří například Eleuterokok, Ženšen nebo Maca peruánská.